Poradna Včera, pomoc rodinným pečujícím o člověka s Alzheimerovou poruchou

Pečujete o blízkého člověka s poruchami paměti? Působíme na Kladně i na celém Kladensku a nabízíme všestrannou odbornou pomoc a doprovázení všem, kteří v domácích podmínkách pečují o své blízké s Alzheimerovou nemocí, nebo některým druhem demence. Poskytujeme sociálně právní poradenství,  psychosociální podporu i vzdělávání v oblasti každodenní péče a komunikace s lidmi, trpícími tímto závažným onemocněním.

Zároveň pro Vás zřizujeme specializovanou poradnu, která ponese název „Poradna Včera“. Najdete nás v ulici Váňova 3180 v centru města Kladna, provoz zahájíme 5.5. 2021.

Podporu pečujícím poskytujeme i v terénu – tj. u Vás doma, nebo v příjemném prostředí kavárny či venkovní zahrádky – a  také on-line formou, která šetří čas. K dispozici Vám budou odborníci z oblasti sociální práce a péče, práva, neurologie, psychiatrie, výživy a duchovní péče.

 

Veškeré služby poskytujeme zdarma.

 

Pokud Vás trápí problémy spojené s domácí péčí a pomoc či radu potřebujete bezodkladně, můžete se obrátit na poradnu telefonicky, na čísle 774 826 095, či využít e-mailu poradna.kladno@dementia.cz, nebo chatového poradenství na https://dementia.cz/chat.

 

Kladenská Poradna Včera navazuje na úspěšnou práci v jiných středočeských městech (Beroun, Mělník, Příbram aj.), kterou zaštiťuje organizace Dementia I. O. V. (Institut osvěty a vzdělávání).